Hakkımızda

image
30+ Yıllık tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız.

FORTİS BOYA AŞ 2020 yılında Diyarbakır organize sanayi bölgesinde kurulmuştur. Fortis Boya Su bazlı iç çephe boyaları,dış cephe boyaları,astarlar ,su yalıtım ürünleri,sentetik ve endüstiriyel ürünleri olmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir.

Fortis boya üretim teknolojisine ve Ar-Ge faaliyetlerine yaptığı dev yatırımlarla en yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Kazandığı tecrübelerle; sektöründe, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarında büyük bir güç olup örnek şirket haline gelmiştir. Fortis boya, gittiği coğrafya neresi olursa olsun, bulunduğu bölgedeki ham maddeler ile Avrupa Kalite Standartları’na uygun, aynı kalite ve performansta ürünleri üretebilme düzeyine ulaşmıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE ve Avrupa Standartları’nda üretilen Fortis boya ürünleri, gerek üretim anında gerek uygulama ve sonrasında uzun yıllar kalitesini muhafaza eder. 

10 Bin metrekarelik alana sahip olan Fortis boya yıllık toplam 50 bin ton boya üretme kapasitesine sahiptir.

FORTI'S BOYA

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Varmak İstediğimiz Nokta

 

time-line-1

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

 

time-line-2

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Fortis Boya'nın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için firmamız için en önemli vizyonunu yansıtır. Ayrıca kaliteli ürünlerimiz hakkında müşterilerimizi şeffaflık ve güvenilir marka imajı vermek, bizim için önemli bir kriterdir.
Fortis Boya, sürdürülebilir ilerleme için en iyi hizmeti sunar..